OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Mala - Дрвена табла 2 во 1

Код на производ:500.210.76 Карактеристики на производот   > Материјал: дрвоДимензии на производот   > Должина: 43 см  > Ширина: 62 см  > Висина: 118 см Димензии на пакување:   > Должина: 118... Прочитај повеќе

2,180 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 500.210.76Нема инфорамции
Код на производ:500.210.76
Карактеристики на производот 
  > Материјал: дрво

Димензии на производот
  > Должина: 43 см
  > Ширина: 62 см
  > Висина: 118 см

Димензии на пакување:
  > Должина: 118 см
  > Ширина: 62 см
  > Висина: 3 см
 Бруто Тежина: 4,30 кг
Број на пакување: 1

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Mala - Дрвена табла 2 во 1

2,180 ден