OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Majorna Подна ламба

Код на производ:203.236.69 Карактеристики на производот:> Материјал: челик, пластика, хартија> Боја: белаДимензии на производот> Висина: 140 см> Абажур, дијаметар: 29 см> Кабел, должина: 2,6 м Димензии на пакетот> Должина: 36 см>... Прочитај повеќе

1,360 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 203.236.69Нема инфорамции
Код на производ:203.236.69

Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, пластика, хартија
> Боја: бела

Димензии на производот
> Висина: 140 см
> Абажур, дијаметар: 29 см
> Кабел, должина: 2,6 м

Димензии на пакетот
> Должина: 36 см
> Ширина: 31 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина: 2,50 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Majorna Подна ламба

1,360 ден