OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Luroy - Латофлекс

Димензии и шифри: - 80 х 200 см: 301.602.09 - 90 х 200 см: 901.602.11 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога... Прочитај повеќе

1,690 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Димензии: 80х200

  • 80х200
  • 90х200
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9555Нема инфорамции
Димензии и шифри: - 80 х 200 см: 301.602.09 - 90 х 200 см: 901.602.11 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
Димензии

80х200, 90х200

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Luroy - Латофлекс

80х200
80х200
1,690 ден