OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Luroy - Латофлекс 200x80

Код на производ:301.602.09  Карактеристики на производот:  > Материјал: фурнир/дрвоДимензии  на продуктот: > Должина: 200 см> Ширина: 80 см> Висина: 4 смДимензии  на пакувањето:> Должина: 80 см> Широчина: 21 см> Височина: 5 смБруто... Прочитај повеќе

1,730 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 301.602.09Нема инфорамции
Код на производ:301.602.09
 Карактеристики на производот: 
 > Материјал: фурнир/дрво

Димензии  на продуктот:
> Должина: 200 см
> Ширина: 80 см
> Висина: 4 см

Димензии  на пакувањето:
> Должина: 80 см
> Широчина: 21 см
> Височина: 5 см
Бруто тежина: 5.30 кг
Број на пакети: 1

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Luroy - Латофлекс 200x80

1,730 ден