OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea LOCKIG Нокшир

Код напроизвод:601.931.28 Карак теристики на производот:> Материјал: полипропиленска пластика, синтетичка гума> Боја: бело-зеленаДимензии на производот:> Должина: 36 см> Ширина: 27 см> Висина: 28 см Димензии на пакетот: > Должина: 36 см>... Прочитај повеќе

640 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 601.931.28Нема инфорамции
Код напроизвод:601.931.28
Карак теристики на производот:
> Материјал: полипропиленска пластика, синтетичка гума
> Боја: бело-зелена

Димензии на производот:
> Должина: 36 см
> Ширина: 27 см
> Висина: 28 см

Димензии на пакетот:
> Должина: 36 см
> Ширина: 28 см
> Висина: 28 см
Бруто тежина: 0,6 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea LOCKIG Нокшир

640 ден