OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea LOBERGET/BLYSKAR Детски стол

Kод на производ:793.318.65 Карактеристики на производот > Материјал: челик, пластика  > Боја: бела > Тестирано со: 110 кгДимензии на производот:Ширина: 67 смДлабочина: 67 смМакс. висина: 90 смСедалка, ширина: 44 смСедалка, длабочина: 43 смMин... Прочитај повеќе

3,260 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 793.318.65Нема инфорамции
Kод на производ:793.318.65
Карактеристики на производот 
> Материјал: челик, пластика 
> Боја: бела 
> Тестирано со: 110 кг

Димензии на производот:
Ширина: 67 см
Длабочина: 67 см
Макс. висина: 90 см
Седалка, ширина: 44 см
Седалка, длабочина: 43 см
Mин висина на седалка: 43 см
Макс. висина на седалка: 54 см

Вклучени производи:
BLYSKAR рамка за  стол 50469170 - 1бр
LOBERGET седалка за стол 10389364 - 1бр
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea LOBERGET/BLYSKAR Детски стол

3,260 ден