OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Lindved - Помошна масичка

Код на производ:004.338.95 Карактеристики на производот  > Материјал:  метал > Боја:  белаДимензии на производот  > Висина: 68 см > Дијаметар: 50 см Димензии на пакување Број на пакување: 1 > Должина: 73 см > Ширина: 65... Прочитај повеќе

1,730 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 004.338.95Нема инфорамции
Код на производ:004.338.95
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  метал
 > Боја:  бела

Димензии на производот

 > Висина: 68 см
 > Дијаметар: 50 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
 > Должина: 73 см
 > Ширина: 65 см
 > Висина: 4 см
 > Бруто Тежина: 5,50 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Lindved - Помошна масичка

1,730 ден