OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Lennart - Подвижен фиокар

Код на производ:303.261.77 Карактеристики на производот   > Материјал: метал  > Боја: бела > Макс. оптоварување на фиока: 5 кгДимензии на производот:   > Ширина: 30 см  > Длабочина: 34 см  > Висина:... Прочитај повеќе

1,160 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 303.261.77Нема инфорамции
Код на производ:303.261.77
Карактеристики на производот 
  > Материјал: метал
  > Боја: бела
 > Макс. оптоварување на фиока: 5 кг

Димензии на производот:
  > Ширина: 30 см
  > Длабочина: 34 см
  > Висина: 56 см
  > Дабочина на фиока: 33 см

Димензии на пакување:
  > Должина: 58 см
  > Ширина: 36 см
  > Висина: 6 см
  > Бруто Тежина: 3,62 кг
Број на пакување: 1
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Lennart - Подвижен фиокар

1,160 ден