OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Leirvik - Двоен кревет

Код на производ:792.772.84 Карактеристики на прозиводот: Материјал: челик Боја: бела Димензии на прозиводот: Должина: 209 см Ширина: 168 см Долно таблa, висина: 98 см Горна табла, висина: 146 см Вклучени производи:... Прочитај повеќе

12,920 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 792.772.84Нема инфорамции
Код на производ:792.772.84
Карактеристики на прозиводот:
  • Материјал: челик
  • Боја: бела
Димензии на прозиводот:
  • Должина: 209 см
  • Ширина: 168 см
  • Долно таблa, висина: 98 см
  • Горна табла, висина: 146 см
Вклучени производи:
  • LEIRVIK горна и долна табла за кревет (10424372) - 1бр
  • LUROY латофлекс (30160209) - 2бр
  • LEIRVIK страници за кревет,  2 пар/пак. (90262993) - 1бр
  • SKORVA Средна греда  за двоен кревет (90124534) - 1бр
*  Душекот не е вклучен во цената

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Leirvik - Двоен кревет

12,920 ден