OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Leirvik - Двоен кревет

Прекрасен и елегантен двоен кревет кој ќе донесе нежност во секоја спална. Металната рамка придонесува за Вашата спална да изгледа луксузно, а големината на креветот е идеална за помали простории. Димензии:... Прочитај повеќе

12,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9471Нема инфорамции
Прекрасен и елегантен двоен кревет кој ќе донесе нежност во секоја спална. Металната рамка придонесува за Вашата спална да изгледа луксузно, а големината на креветот е идеална за помали простории. Димензии: Должина: 209 cm Ширина: 168 cm Висина: 98 cm * Погоден за душек со димензии: 160 х 200 cm (не е вклучен) Материјал: Метал Боја: Бела * Кон креветот е вклучен латофлекс. Шифра: 590.066.46 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Leirvik - Двоен кревет

12,990 ден