OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Latt - Детска масичка со две столчиња

Код на производ: 501.784.11 Карактеристики на производот   Материјал:  иглолисно дрво  Боја: бела / дрво Димензии на производот: -Масичка:  > Должина:  63cm  > Ширина: 48 cm  > Висина: 45 cm -Столче:  > Количина:... Прочитај повеќе

2,720 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 501.784.11Нема инфорамции

Код на производ: 501.784.11

Карактеристики на производот 

 •  Материјал:  иглолисно дрво
 •  Боја: бела / дрво

Димензии на производот:

-Масичка:
 •  > Должина:  63cm
 •  > Ширина: 48 cm
 •  > Висина: 45 cm
-Столче:
 •  > Количина: 2 бр.
 •  > Седло, должина:  28 cm
 •  > Седло, ширина: 28 cm
 •  > Седло, висина: 28 cm 

Димензии на пакувањето:

 • Должина: 66cm
 • Ширина: 47cm
 • Висина: 7cm
 • Бр. на пакети: 1
 • Бруто тежина на пакувањето: 6.39kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Latt - Детска масичка со две столчиња

2,720 ден