OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Lampan - Столна ламба

Код на производ:200.469.88 Карактеристики на производот  Материјал: ПВЦ Боја: бела Димензии на производот:  Висина: 29 cm  Основа, дијаметар: 13 cm  Абажур, дијаметар: 19 cm  Кабел, должина: 130 cm Димензии на пакувањето:  ... Прочитај повеќе

580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 200.469.88Нема инфорамции
Код на производ:200.469.88
Карактеристики на производот 
  • Материјал: ПВЦ
  • Боја: бела

Димензии на производот:
  •  Висина: 29 cm
  •  Основа, дијаметар: 13 cm
  •  Абажур, дијаметар: 19 cm
  •  Кабел, должина: 130 cm
Димензии на пакувањето:  
  • Дијаметар: 19 cm
  • Висина: 15 cm
  • Бруто тежина на пакувањето: 0,32  kg
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Lampan - Столна ламба

580 ден