OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Laiva - Полица

Код на производ:401.785.91 Карактеристики на производот: > Материјал:  иверица > Боја:  темно кафена  > Димензии на производот: Ширина: 62cm Длабочина:  24 cm Висина: 165 cm  Макс. оптоварување / полица: 15  кг   Димензии на... Прочитај повеќе

2,500 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 401.785.91Нема инфорамции
Код на производ:401.785.91

Карактеристики на производот:
 > Материјал:  иверица
 > Боја:  темно кафена

 > Димензии на производот:
  • Ширина: 62cm
  • Длабочина:  24 cm
  • Висина: 165 cm 
  • Макс. оптоварување / полица: 15  кг 

 Димензии на пакувањето: 

  •  > Должина: 119 cm
  •  > Ширина: 25 cm
  •  > Висина: 8 cm
Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 13.87  kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Laiva - Полица

2,500 ден