OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea LACK Вертикална ѕидна полица

Код на производ: 602.821.86- Бела 804.305.91- Црна 604.305.92 - Даб Карактеристика на прозиводот;> Материјал: иверица> Боја: бела; црна; даб;Димензии на производот:> Ширина: 30 см> Длабочина: 28 см> Висина: 190 см> Макс.... Прочитај повеќе

4,100 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: 602.821.86 - Бела

  • 602.821.86 - Бела
  • 804.305.91 - Црна
  • 604.305.92 - Даб
4,100 ден
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 602.821.86Нема инфорамции
Код на производ:
602.821.86- Бела
804.305.91- Црна
604.305.92 - Даб

Карактеристика на прозиводот;
> Материјал: иверица
> Боја: бела; црна; даб;

Димензии на производот:
> Ширина: 30 см
> Длабочина: 28 см
> Висина: 190 см
> Макс. тежина: 25 кг
> Макс. оптоварување / полица: 3 кг

Димензии на пакувањето:
> Должина: 192 см
> Ширина: 32 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина: 15.05 кг 

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

Боја

602.821.86 - Бела, 804.305.91 - Црна, 604.305.92 - Даб

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea LACK Вертикална ѕидна полица

602.821.86 - Бела
602.821.86 - Бела
4,100 ден