OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Lack TV - ТВ комода 149x55x35 cm

Ширина: 149 см Длабочина: 55 см Висина: 35 см Максимална тежина: 65 кг Материјал: Иверица Димензии на пакувањето: 151 х 72 х 11 см Тежина: 22 кг Шифрa: 204.500.87 НАПОМЕНА: Производите... Прочитај повеќе

4,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10120Нема инфорамции
Ширина: 149 см Длабочина: 55 см Висина: 35 см Максимална тежина: 65 кг Материјал: Иверица Димензии на пакувањето: 151 х 72 х 11 см Тежина: 22 кг Шифрa: 204.500.87 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Lack TV - ТВ комода 149x55x35 cm

4,990 ден