OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Lack TV - ТВ комода

Код на производ: 902.432.97 - Црна004.500.88 - Бела Карактеристики на производот: > Материјал:  медијапан > Боја: црна; бела Димензии на производот:  > Ширина: 90 cm  > Длабочина:  26  > Висина: 45 cm   >... Прочитај повеќе

1,190 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: 902.432.97 - Црна

 • 902.432.97 - Црна
 • 004.500.88 - Бела
1,190 ден
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 902.432.97Нема инфорамции
Код на производ:
902.432.97 - Црна
004.500.88 - Бела
Карактеристики на производот:
 > Материјал:  медијапан
 > Боја: црна; бела
Димензии на производот:
 •  > Ширина: 90 cm
 •  > Длабочина:  26
 •  > Висина: 45 cm 
 •  > Макс. оптоварување / полица: 10 кг
 •  > Макс. тежина на телевизор: 30 кг 
Димензии на пакувањето: 
 •  > Должина: 91 cm
 •  > Ширина: 37 cm
 •  > Висина: 7 cm

Број пакети: 1
 • Бруто тежина на пакувањето: 6,50kg
Боја

902.432.97 - Црна, 004.500.88 - Бела

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Lack TV - ТВ комода

902.432.97 - Црна
902.432.97 - Црна
1,190 ден