OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Lack - Клуб маса 118х78 cm

Код на производ: 001.042.91 - Црна 404.315.35 - Даб 804.499.01 - Бела Карактеристики на производот: > Боја: црна, бела, дабДимензии на производот > Должина: 118 cm > Ширина: 78 cm > Висина:... Прочитај повеќе

3,580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: 001.042.91 - Црна

  • 001.042.91 - Црна
  • 804.499.01 - Бела
  • 404.315.35 - Даб
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 001.042.91Нема инфорамции
Код на производ:
001.042.91 - Црна
404.315.35 - Даб
804.499.01 - Бела
Карактеристики на производот:
 > Боја: црна, бела, даб

Димензии на производот
> Должина: 118 cm
> Ширина: 78 cm
> Висина: 45 cm..

Димензии на пакувањето: 
> Должина: 139 cm
> Ширина: 80 cm
> Висина: 8 cm

Број на пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 18.7 kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

Боја

001.042.91 - Црна, 804.499.01 - Бела, 404.315.35 - Даб

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Lack - Клуб маса 118х78 cm

001.042.91 - Црна
001.042.91 - Црна
3,580 ден