OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Lack - Клуб маса 55х55 cm

Код на производ: 200.114.08 - Црна 304.499.08 - Бела Карактеристики на производот: > Материјал:  медијапан > Боја: црна; бела Димензии на производот: Ширина: 55 cm Висина: 45 cm Должина: 55 cm Димензии на... Прочитај повеќе

500 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: 304.499.08 - Бела

  • 304.499.08 - Бела
  • 200.114.08 - Црна
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 304.499.08Нема инфорамции
Код на производ:
200.114.08 - Црна
304.499.08 - Бела
Карактеристики на производот:
 > Материјал:  медијапан
 > Боја: црна; бела
Димензии на производот:
  • Ширина: 55 cm
  • Висина: 45 cm
  • Должина: 55 cm

Димензии на пакувањето: 
  • Ширина: 55 cm
  • Висина: 5 cm
  • Должина: 75 cm
Број пакети: 1
Бруто тежина на пакувањето: 3,90 kg
Боја

304.499.08 - Бела, 200.114.08 - Црна

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Lack - Клуб маса 55х55 cm

304.499.08 - Бела
304.499.08 - Бела
500 ден