OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Lack - Клуб маса 118х78 cm

Должина: 118 см Ширина: 78 см Висина: 45 см Материјал: Иверица Тежина: 16.92 кг Димензии на пакувањето: 139 х 78 х 45 см Шифри: - Црно/кафена: 001.042.91 - Бела: 804.499.01 НАПОМЕНА:... Прочитај повеќе

3,590 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8812Нема инфорамции
Должина: 118 см Ширина: 78 см Висина: 45 см Материјал: Иверица Тежина: 16.92 кг Димензии на пакувањето: 139 х 78 х 45 см Шифри: - Црно/кафена: 001.042.91 - Бела: 804.499.01 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Lack - Клуб маса 118х78 cm

3,590 ден