OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Lack - Ѕидна полица 110 х 26 cm

Код на производ: 902.821.80 - Бела 401.036.33 - Црна Карактеристика на производот:> Материјал: иверица> Боја: белаДимензии на производот:> Должина: 110 см> Длабочина: 26 см> Дебелина: 5 см Димензии на пакужавето>> Должина:... Прочитај повеќе

1,500 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: 902.821.80 - Бела

  • 902.821.80 - Бела
  • 401.036.33 - Црна
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 902.821.80Нема инфорамции
Код на производ:
902.821.80 - Бела
401.036.33 - Црна
Карактеристика на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Должина: 110 см
> Длабочина: 26 см
> Дебелина: 5 см

Димензии на пакужавето>
> Должина: 110 см
> Ширина: 27 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 4,50 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

Боја

902.821.80 - Бела, 401.036.33 - Црна

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Lack - Ѕидна полица 110 х 26 cm

902.821.80 - Бела
902.821.80 - Бела
1,500 ден