OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Kvistbro - Клуб маса 42х61 cm

Клуб маса со простор за складирање. Горниот дел на масата лесно се вади со што можете просторот да го користите за складирање на се што сакате да Ви биде при рака.... Прочитај повеќе

4,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9907Нема инфорамции
Клуб маса со простор за складирање. Горниот дел на масата лесно се вади со што можете просторот да го користите за складирање на се што сакате да Ви биде при рака. Стилка но и практична, оваа клуб маса лесно ќе се вклопи во секој вид на ентериер. Дијаметар: 61 см Висина: 42 см Боја: бела Материјал: иверица, челик Шифра: 503.222.39 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Kvistbro - Клуб маса 42х61 cm

4,990 ден