OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Kvart - Ламба

Код на производ:000.947.96 Карактеристики на производот  > Материјал:  челик  > Боја:  беж Димензии на производот:  > Дијаметар: 8 см > Абажур, дијаметар: 8.5 см >Кабел, должина: 3 м> Држач за ѕид, дијаметар: 8 см  Димензии на... Прочитај повеќе

580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 000.947.96Нема инфорамции
Код на производ:000.947.96
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  челик 
 > Боја:  беж 

Димензии на производот:
 > Дијаметар: 8 см
 > Абажур, дијаметар: 8.5 см
 >Кабел, должина: 3 м
> Држач за ѕид, дијаметар: 8 см 

Димензии на пакување:
Број на пакување: 1
 > Должина: 25 см
 > Ширина: 16 см
 > Висина: 9 см
 Бруто Тежина: 0,49 кг

* Се препорачува да се користи светилка IKEA: R50 E14 200lm 

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Kvart - Ламба

580 ден