OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Kura Кревет со две позиции

Код на производ:802.538.09 Карактеристики на производот  > Материјал: Цврст бор > Боја: борДимензии на прозиводот: > Должина: 209 см > Ширина: 99 см > Висина: 116 см > Должина на душек: 200 см > Ширина на душек: 90... Прочитај повеќе

12,440 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 802.538.09Нема инфорамции
Код на производ:802.538.09

Карактеристики на производот 
 > Материјал: Цврст бор
 > Боја: бор

Димензии на прозиводот:
 > Должина: 209 см
 > Ширина: 99 см
 > Висина: 116 см
 > Должина на душек: 200 см
 > Ширина на душек: 90 см
 > Макс. дебелина, душек: 12 см

Број на пакети: 2

Димензии на пакувањето:
Пакет бр: 1
 > Должина: 208 см
 > Ширина: 27 см
 > Висина: 10 см
Бруто тежина : 27,30 кг

Пакет бр: 2
 > Должина: 204 см
 > Ширина: 27 см
 > Висина: 10 см
Бруто тежина : 21,70 кг

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Kura Кревет со две позиции

12,440 ден