OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Kullen - Фиокар со 6 фиоки / Црн

Код на производ:003.092.35 Карактеристики на производот  > Материјал:  иверица > Боја:  црнаДимензии на производот:> Ширина: 140 см> Длaбочина: 40 см> Висина: 72 см> Фиока, длaбочина: 34 смДимензии на пакувањето:> Должина: 144 см> Ширина:... Прочитај повеќе

6,680 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 003.092.35Нема инфорамции
Код на производ:003.092.35

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  иверица
 > Боја:  црна

Димензии на производот:
> Ширина: 140 см
> Длaбочина: 40 см
> Висина: 72 см
> Фиока, длaбочина: 34 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 144 см
> Ширина: 42 см
> Висина: 8 см
Бруто тежина: 26.40 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Kullen - Фиокар со 6 фиоки / Црн

6,680 ден