OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Kullen - Фиокар со 5 фиоки

Код на производ: 203.936.62 - Бела 403.936.61 - Црна Карактеристики на производот  > Материјал:  иверица > Боја:  бела; црна;Димензии на производот: > Ширина: 70 cm> Длабочина:  40 cm> Висина: 112 cm  > Фиока,... Прочитај повеќе

6,300 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: 203.936.62 - Бела

  • 203.936.62 - Бела
  • 403.936.61 - Црна
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 203.936.62Нема инфорамции
Код на производ:
203.936.62 - Бела
403.936.61 - Црна
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  иверица
 > Боја:  бела; црна;

Димензии на производот:
> Ширина: 70 cm
> Длабочина:  40 cm
> Висина: 112 cm 
> Фиока, длабочина: 34 см

Број пакети: 
Димензии на пакувањето:
- пакет 1 
> Должина: 114 cm
> Ширина: 40 cm
> Висина: 20 cm
Бруто тежина на пакувањето: 19,36 kg

- пакет 2
> Должина: 114 cm
> Ширина: 39 cm
> Висина: 9 cm
Бруто тежина на пакувањето: 19,46 kg

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

Боја

203.936.62 - Бела, 403.936.61 - Црна

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Kullen - Фиокар со 5 фиоки

203.936.62 - Бела
203.936.62 - Бела
6,300 ден