OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Krabb - Сет огледала

Код на производ:251.625.00 Карактеристики на производот   > Материјал: стакло  > Количина на пакување: 4 парчиња Димензии на производот   > Должина: 44 см  > Ширина: 40 см  > Количина на пакување: 4... Прочитај повеќе

1,160 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 251.625.00Нема инфорамции
Код на производ:251.625.00
Карактеристики на производот 
  > Материјал: стакло
  > Количина на пакување: 4 парчиња 

Димензии на производот
  > Должина: 44 см
  > Ширина: 40 см
  > Количина на пакување: 4 парчиња 

Димензии на пакување
  > Должина: 46 см
  > Ширина: 41 см
  > Висина: 2 см
  > Бруто Тежина: 4,90 кг
Број на пакување: 1

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Krabb - Сет огледала

1,160 ден