OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Koppang - Фиокар со 3 фиоки

Код на производ:103.859.50  Карактеристики на производот  > Материјал:  иверица > Боја:  бела Димензии на производот: > Ширина: 90 см> Должина: 46 см> Висина: 83 см> Ширина на фиока:75 см> Длабочина на фиока: 36 см ... Прочитај повеќе

6,200 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 103.859.50Нема инфорамции
Код на производ:103.859.50
 Карактеристики на производот 
 > Материјал:  иверица
 > Боја:  бела 

Димензии на производот:
> Ширина: 90 см
> Должина: 46 см
> Висина: 83 см
> Ширина на фиока:75 см
> Длабочина на фиока: 36 см 

Број на пакети: 2
Димензии на пакувањето: 
Пакет бр:1
> Должина: 94 см
> Ширина: 63 см
> Висина: 11 см
Бруто тежина: 26.25 кг

Пакет: 2
> Должина: 88 см
> Ширина: 63 см
> Висина: 6 см
Бруто тежина: 14.80 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Koppang - Фиокар со 3 фиоки

6,200 ден