OutletON (Kupi od doma)OutletON (Kupi od doma)OutletON (Kupi od doma)
0
00 ден

Ikea Knoxhult - Кујна

- Мијалник: Ширина: 44 cm Висина: 18 cm Должина: 50 cm - Долен кабинет со врати и фиока: Ширина: 120 cm Висина: 91 cm Длабочина: 61 cm - Висечки кабинет со... Прочитај повеќе

21,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10614Нема инфорамции
- Мијалник: Ширина: 44 cm Висина: 18 cm Должина: 50 cm - Долен кабинет со врати и фиока: Ширина: 120 cm Висина: 91 cm Длабочина: 61 cm - Висечки кабинет со врати Ширина: 120.0 cm Длабочина: 31.0 cm Висина: 75.0 cm - Цевки за довод и одвод - Еднорачна батерија за мијалник Вкупни димензии: Ширина: 120.0 cm Длабочина: 61.0 cm Висина: 220.0 cm Шифра: 991.804.36 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Knoxhult - Кујна

21,990 ден