OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Klipsk - Масичка за во кревет БЕЛА

Код на производ:002.588.82 Карактеристики на производот  > Материјал:  пластика > Боја:  белаДимензии на производот  > Должина: 56 см > Ширина: 36 см > Висина: 26 см Димензии на пакување > Должина: 58 см> Ширина: 37 см> Висина:... Прочитај повеќе

1,040 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 002.588.82Нема инфорамции
Код на производ:002.588.82
Карактеристики на производот 
 > Материјал:  пластика
 > Боја:  бела

Димензии на производот
 > Должина: 56 см
 > Ширина: 36 см
 > Висина: 26 см

Димензии на пакување
> Должина: 58 см
Ширина: 37 см
Висина: 5 см
Бруто Тежина: 1,54 кг
Број на пакување: 1
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Klipsk - Масичка за во кревет БЕЛА

1,040 ден