OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Kleppstad - Троклирен гардеробер

Код на производ:004.417.58 Карактеристики на производот  > Материјал:  иверка > Боја: белаДимензии на производот  > Ширина: 117 см > Длабочина: 55 см > Висина: 176 см Димензии на пакување Број на пакувања: 1 > Должина: 173... Прочитај повеќе

9,560 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 004.417.58Нема инфорамции
Код на производ:004.417.58

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  иверка
 > Боја: бела

Димензии на производот

 > Ширина: 117 см
 > Длабочина: 55 см
 > Висина: 176 см

Димензии на пакување

Број на пакувања: 1
 > Должина: 173 см
 > Ширина: 56 см
 > Висина: 7 см
 > Бруто тежина: 30,45 кг

Број на пакувања: 2
 > Должина: 173 см
 > Ширина: 56 см
 > Висина: 5 см
 > Бруто тежина: 19,64 кг

Број на пакувања: 3
 > Должина: 181 см
 > Ширина: 56 см
 > Висина: 5 см
 > Бруто тежина: 26,44 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Kleppstad - Троклирен гардеробер

9,560 ден