OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Kleppstad Двокрилен гардеробер

Код на производ:804.372.34 Карактеристики на производот  > Материјал:  иверка > Боја: бела Димензии на производот > Ширина: 79 см > Длабочина: 55 см > Висина: 176 см Димензии на пакувањеБрој на пакувања: 1 > Должина: 181 см >... Прочитај повеќе

7,640 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 804.372.34Нема инфорамции
Код на производ:804.372.34

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  иверка
 > Боја: бела
 • Димензии на производот

   > Ширина: 79 см
   > Длабочина: 55 см
   > Висина: 176 см

 • Димензии на пакување

  Број на пакувања: 1
   > Должина: 181 см
   > Ширина: 56 см
   > Висина: 6 см
   > Бруто тежина: 23.41 кг


  Број на пакувања: 2
   > Должина: 181 см
   > Ширина: 56 см
   > Висина: 6 см
   > Бруто тежина: 29,25 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Kleppstad Двокрилен гардеробер

7,640 ден