OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Kallax Полица со 4 прегради ВЕНГЕ

Код на производ:602.758.12 Карактеристики на производот:>Материјал: иверица> Боја: темно кафеаваДимензии на производот> Ширина: 77 см> Длабочина: 39 см> Висина: 77 см> Макс. оптоварување / полица: 13 кг> Максимален товар  ѕиден шкаф:... Прочитај повеќе

2,750 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 602.758.12Нема инфорамции
Код на производ:602.758.12

Карактеристики на производот:
>Материјал: иверица
> Боја: темно кафеава

Димензии на производот
> Ширина: 77 см
> Длабочина: 39 см
> Висина: 77 см
> Макс. оптоварување / полица: 13 кг
> Максимален товар  ѕиден шкаф: 20 кг

Димензии на пакувањето:
> Должина: 81 см
> Широчина: 41 см
> Височина: 19 см
Бруто тежина: 19.00 кг 

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Kallax Полица со 4 прегради ВЕНГЕ

2,750 ден