OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Kallax Полица бела

Код на производ:002.758.48 Карактеристики на производот:> Материјал: иверица> Боја: белаДимензии на производот:> Ширина: 42 см> Длабочина: 39 см> Висина: 147 см> Макс. оптоварување на рафт: 13 кг> Макс. оптоварување на ѕидна... Прочитај повеќе

4,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 002.758.48Нема инфорамции
Код на производ:002.758.48

Карактеристики на производот:
> Материјал: иверица
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Ширина: 42 см
> Длабочина: 39 см
> Висина: 147 см
> Макс. оптоварување на рафт: 13 кг
> Макс. оптоварување на ѕидна полица: 30 кг 

Димензии на пакувањето:
> Должина: 155 см
> Ширина: 41 см
> Висина: 12 см
Бруто тежина: 19.00 кг 
НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Kallax Полица бела

4,990 ден