OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Ikea Kallax - Полица

Практична полица која совршено ќе се вклопи во секаков ентериер. Со додатоците на Икеа можете да го добиете саканиот ефект. Истата има можност и да се постави на ѕид со што... Прочитај повеќе

2,870 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10417Нема инфорамции
Практична полица која совршено ќе се вклопи во секаков ентериер. Со додатоците на Икеа можете да го добиете саканиот ефект. Истата има можност и да се постави на ѕид со што ќе добиете уште по стилски и модерен ефект. Димензии: Ширина: 77 cm Длабочина: 39 cm Висина: 77 cm Материјал: иверица Максимална тежина на еден рафт: до 13 kg Максимална тежина доколку полицата е закачена на ѕид: до 20 kg Шифра: 202.758.14 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата