OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Jattelik - Постелнина/ јорганска навлака и перница 150х200 см

Код на производ:704.641.24 Карактеристики на производот:> Материјал: 100% памук* машинско перење до (60 ° C)Димензии на производот:> Должина на јорган : 200 см > Ширина на јорган : 150 см >... Прочитај повеќе

1,790 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 704.641.24Нема инфорамции
Код на производ:704.641.24
Карактеристики на производот:
> Материјал: 100% памук
* машинско перење до (60 ° C)

Димензии на производот:
> Должина на јорган : 200 см
> Ширина на јорган : 150 см
> Должина на перница : 50 см
> Ширина на перница : 60 см
> Густина на ткаење : 152 квадратни инчи

Димензии на пакетот:
> Должина: 28 см
> Ширина: 19 см
> Висина: 4 см
Бруто тежина: 0,94 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Jattelik - Постелнина/ јорганска навлака и перница 150х200 см

1,790 ден