OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Jall Даска за пеглање 73x32 цм

Код на производ:202.428.90 Карактеристики на производот  > Материјал:  метал,  100% памук Димензии на производот  > Должина: 73 см > Ширина: 32 см > Висина: 13 см Димензии на пакување Број на пакување: 1 > Должина: 74... Прочитај повеќе

590 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 202.428.90Нема инфорамции
Код на производ:202.428.90

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  метал,  100% памук 

Димензии на производот

 > Должина: 73 см
 > Ширина: 32 см
 > Висина: 13 см

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
 > Должина: 74 см
 > Ширина: 32 см
 > Висина: 3 см
Бруто Тежина: 1,19 кг

НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Jall Даска за пеглање 73x32 цм

590 ден