OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Ingared - Столна ламба

Код на производ: 103.652.35 Карактеристики на производот:> Материјал: челик, пластика> Боја: беж*Икеа препорачува  Глобус E14 400lm светилкаДимензии на производот:> Дијаметар: 13 см> Висина: 30 см> Кабел, должина: 1.5 м Димензии на пакувањето:> Должина:... Прочитај повеќе

980 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 103.652.35Нема инфорамции
Код на производ: 103.652.35
Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, пластика
> Боја: беж
*Икеа препорачува  Глобус E14 400lm светилка

Димензии на производот:
> Дијаметар: 13 см
> Висина: 30 см
> Кабел, должина: 1.5 м 

Димензии на пакувањето:
> Должина: 23 см
> Дијаметар: 13 см
Бруто тежина: 0.30 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Ingared - Столна ламба

980 ден