OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Hyllis - Метална полица

Практична и цврста полица која можете да ја поставите на било кое место во домот, истата е погодна за употреба и во надворешни услови. Димензии: Ширина: 60 cm Длабочина: 27 cm... Прочитај повеќе

1,250 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10148Нема инфорамции
Практична и цврста полица која можете да ја поставите на било кое место во домот, истата е погодна за употреба и во надворешни услови. Димензии: Ширина: 60 cm Длабочина: 27 cm Висина: 140 cm Материјал: Галванизиран челик Максимална тежина на еден рафт: до 25 kg Шифра: 002.785.78 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Hyllis - Метална полица

1,250 ден