OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Hemma - Кабел за лустер

Код на производ: 403.865.90 ЦРНАКод на производ: 103.865.77 БЕЛА Карактеристики на производот  > Материјал: пластика > Боја: црна Димензии на производот:  > Кабел, должина: 1.8 м > Макс. тежина: 1.80 кг  Број на пакети:1Димензии на пакувањето: Должина:... Прочитај повеќе

390 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Црна 403.865.90

  • Црна 403.865.90
  • Бела 103.865.77
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 403.865.90Нема инфорамции
Код на производ: 403.865.90 ЦРНА
Код на производ: 103.865.77 БЕЛА


Карактеристики на производот 
 > Материјал: пластика
 > Боја: црна 

Димензии на производот:
 > Кабел, должина: 1.8 м
 > Макс. тежина: 1.80 кг 

Број на пакети:1
Димензии на пакувањето:
Должина: 9 см
Диаметар: 13 см
Бруто тежина: 0.22 кг

*Сијалиците се продаваат одделно. 
*IKEA препорачува LED сијалица E27 400 лумени
Боја

Црна 403.865.90, Бела 103.865.77

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Hemma - Кабел за лустер

Црна 403.865.90
Црна 403.865.90
390 ден