OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Hemma - Основа за ламба

 Карактеристики на производот:> Oснова: цевка > Материјал: челик> Боја: црна  *Производот е без абажур *Икеа препорачува  Глобус E14 200lm светилка  Димензии на производот:> Висина: 35 см> Основа, ширина: 13 см> Основа, должина:... Прочитај повеќе

450 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 201.495.14Нема инфорамции

 Карактеристики на производот:
> Oснова: цевка 
> Материјал: челик
> Боја: црна 

*Производот е без абажур

*Икеа препорачува  Глобус E14 200lm светилка

 
Димензии на производот:
> Висина: 35 см
> Основа, ширина: 13 см
> Основа, должина: 13 см
> Кабел, должина: 204 см 

 Димензии на пакувањето:
> Должина: 35 см
> Ширина: 15 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 0.60 кг

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Hemma - Основа за ламба

450 ден