OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Helmer Фиокар на тркалца

Код на производ:102.510.45 Карактеристики на производот:> Материјал:челик> Боја:белаДимензии на производот:> Ширина: 28 см> Длабочина: 43 см> Висина: 69 смДимензии на пакувањето:> Должина: 76 см> Ширина: 44 см> Висина: 7 смБруто тежина:... Прочитај повеќе

3,580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 102.510.45Нема инфорамции
Код на производ:102.510.45

Карактеристики на производот:
> Материјал:челик
> Боја:бела

Димензии на производот:
> Ширина: 28 см
> Длабочина: 43 см
> Висина: 69 см

Димензии на пакувањето:
> Должина: 76 см
> Ширина: 44 см
> Висина: 7 см
Бруто тежина: 12,06 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Helmer Фиокар на тркалца

3,580 ден