OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Hafslo - Душек

Код на производ: 502.444.68 Карактеристики на производот : > Материјал:   75% памук, 25% полиестер, полиуретанова пена 25 кг/м3  > Боја:  бела Димензии на производот: > Ширина: 200 cm> Длабочина:  160  cm> Висина: 18... Прочитај повеќе

11,000 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 502.444.68Нема инфорамции
Код на производ: 502.444.68
Карактеристики на производот :
 > Материјал:   75% памук, 25% полиестер, полиуретанова пена 25 кг/м3 
 > Боја:  белаДимензии на производот:
> Ширина: 200 cm
> Длабочина:  160  cm
> Висина: 18 cm 
 
Димензии на пакувањето: 
> Должина: 167 cm
> Дијамерар: 33 cm
Бруто тежина на пакувањето: 0,69 kg
Број пакети: 1

 

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Hafslo - Душек

11,000 ден