OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Grono - Столна ламба / Бела

Код на производ:203.732.25 Карактеристики на производот  > Материјал:  стакло > Боја:  белаДимензии на производот  > Ширина: 10 см > Висина: 22 см > Должина, кабел: 1,5 м Димензии на пакување Број на пакување: 1 > Должина:... Прочитај повеќе

810 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 203.732.25Нема инфорамции
Код на производ:203.732.25

Карактеристики на производот 
 > Материјал:  стакло
 > Боја:  бела

Димензии на производот

 > Ширина: 10 см
 > Висина: 22 см
 > Должина, кабел: 1,5 м

Димензии на пакување

Број на пакување: 1
 > Должина: 24 см
 > Ширина: 11 см
 > Висина: 11 см
 > Бруто Тежина: 1,10 кг
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Grono - Столна ламба / Бела

810 ден