OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Gladom - Клуб маса со послужавник

Стилска, едноставна и практична, оваа клуб маса е погодна за секоја просторија во Вашиот дом или канцеларија. Горниот дел лесно се користи како послужаник и е идеален за послужување пијалоци! Димензии:... Прочитај повеќе

1,590 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9910Нема инфорамции
Стилска, едноставна и практична, оваа клуб маса е погодна за секоја просторија во Вашиот дом или канцеларија. Горниот дел лесно се користи како послужаник и е идеален за послужување пијалоци! Димензии: Висина: 52.5 см Дијаметар на послужавникот: 44.5 см Материјал: челик Шифри и бои: - Бела: 703.378.19 - Зелена: 103.306.70 - Сина: 304.119.91 - Црна: 504.119.90 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Gladom - Клуб маса со послужавник

1,590 ден