OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Gersby - Полица

Код на производ: 702.611.31 Карактеристики на производот: > Материјал:  иверица > Боја:  бела  Димензии на производот: Длабочина:  24 cm Висина: 180 cm  Макс. оптоварување / полица: 13  кг Ширина: 60 cm Димензии на пакувањето: ... Прочитај повеќе

2,720 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 702.611.31Нема инфорамции
Код на производ: 702.611.31
Карактеристики на производот:
 > Материјал:  иверица
 > Боја:  бела 

Димензии на производот:
 • Длабочина:  24 cm
 • Висина: 180 cm 
 • Макс. оптоварување / полица: 13  кг
 • Ширина: 60 cm
Димензии на пакувањето: 
 • Должина: 183 cm
 • Ширина: 27 cm
 • Висина: 7 cm
  • Број пакети: 1
   Бруто тежина на пакувањето: 19.20 kg

   НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 

   недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
   јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
   Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
   Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
   Кошничка за купување

   Вашата кошничка е празна.

   Return To Shop

   Додади купон

   Додади купон

   Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

   Ikea Gersby - Полица

   2,720 ден