OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Franklin - Висока столица на преклоп

Материјал: Дрво (даб), челик Димензии: 50 х 44 х 95 cm Димензии на седалка: 34 х 34 х 63 cm Максимална тежина: до 110 kg Шифра: 504.064.65 НАПОМЕНА: Производите на Икеа... Прочитај повеќе

2,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9904Нема инфорамции
Материјал: Дрво (даб), челик Димензии: 50 х 44 х 95 cm Димензии на седалка: 34 х 34 х 63 cm Максимална тежина: до 110 kg Шифра: 504.064.65 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Franklin - Висока столица на преклоп

2,990 ден