OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Flyttbar - Платнена корпа со капак

Код на производ:803.288.24 Карактеристики на производот   > Материјал: 100% полиестер  > Боја: бела, жолта, црнаДимензии на производот   > Висина: 49 см  > Дијаметар: 35 см     Димензии на пакување  >... Прочитај повеќе

580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 803.288.24Нема инфорамции
Код на производ:803.288.24
Карактеристики на производот 
  > Материјал: 100% полиестер
  > Боја: бела, жолта, црна

Димензии на производот

  > Висина: 49 см
  > Дијаметар: 35 см
  
 Димензии на пакување
  > Висина: 3 см
  > Дијаметар: 30 см
  > Тежина: 0,23 кг,
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Flyttbar - Платнена корпа со капак

580 ден