OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Flottebo - Кауч / лежај

Екстремно удобен кауч кој воедно служи и како двоен лежај. Идеален за помали простории и гарсоњери. Со лесно подигнување на горниот дел имате пристап до удобен простор за складирање, а сепак... Прочитај повеќе

54,400 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9909Нема инфорамции
Екстремно удобен кауч кој воедно служи и како двоен лежај. Идеален за помали простории и гарсоњери. Со лесно подигнување на горниот дел имате пристап до удобен простор за складирање, а сепак останува простор под каучот каде можете да го дополните со различните додатоци на Икеа, или едноставно да го оставите празен и да имате лесен пристап за чистење. Масичката која се прикачува за самиот кауч Ви нуди удобност и стил. Истата се врти во различни насоки за да можете да ја наместите во за Вас најудобната положба. Навлаката на каучот се отстранува и може да се пере во машина за алишта на максимална температура од 40. Душекот се состои од Полиуретанска пена со густина од 30 kg/m3. Димензии: Должина: 200 см Висина: 79 см Длабочина: 120 см Материјал: дрво, иверица, челик, полиуретанска пена со густина од 30 kg/m3 Шифри и бои: - Крем: 092.221.53 - Зелена: 792.222.39 - Сива: 692.222.25 НАПОМЕНА: Производите на Икеа се доставуваат еднаш неделно. При потврда на нарачката ќе бидете известени кога ќе го добиете производот.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Flottebo - Кауч / лежај

54,400 ден