OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea Fliso - Чадор

Код на производ:602.602.50 Карактеристики на производот:> Материјал: челик, 100% полиестер> Боја: црн со бела основа Основата на чадорот се продава одделно Димензии на производот:> Должина: 160 см> Ширина: 100 см> Лост,... Прочитај повеќе

2,180 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 602.602.50Нема инфорамции
Код на производ:602.602.50
Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, 100% полиестер
> Боја: црн со бела основа

Основата на чадорот се продава одделно


Димензии на производот:
> Должина: 160 см
> Ширина: 100 см
> Лост, дијаметар: 32 mm
> Мин. висина: 150 см
> Макс. висина: 230 см

Димензии на пакетот
> Должина: 137 см
> Ширина: 11 см
> Висина: 8 см
Бруто тежина: 3,01 кг

UV заштеда од сонце 25%
НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително. 
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea Fliso - Чадор

2,180 ден