OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ikea FLISAT - Закачалка

Шифра: 702.735.96 Карактеристики на производот:Материјал: дрвоДимензии на производот: > Ширина: 47 см> Висина: 4.5 см Димензии на пакувањет:> Должина: 47 см> Ширина: 7 см> Висина: 5 смБруто тежина: 0.29 кг  НАПОМЕНА: За... Прочитај повеќе

580 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 702.735.96Нема инфорамции

Шифра: 702.735.96

Карактеристики на производот:
Материјал: дрво

Димензии на производот:
> Ширина: 47 см
> Висина: 4.5 см 

Димензии на пакувањет:
> Должина: 47 см
> Ширина: 7 см
> Висина: 5 см
Бруто тежина: 0.29 кг 

НАПОМЕНА: За производите од Икеа не важи правилото за бесплатна достава ако производот е над 1500 денари.  Секоја достава се плаќа дополнително.  

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ikea FLISAT - Закачалка

580 ден